19.12.2011 – Wigilijne spotkanie

W dniu 19.12.2011 r. odbyło się spotkanie rodziców i dzieci z Akademii Lolka i Bolka zatytułowane: „ Idą święta”.
W ramach przedświątecznego spotkania wszyscy z radością brali udział we wspólnych zabawach ruchowych przy muzyce, takich jak: „Wielkie świąteczne sprzątanie”, „Pieczenie ciasta”, „Żywa choinka”, „Reniferowe zaprzęgi”, „Prezenty”. Nie zabrakło również „ świątecznych” zagadek, zabaw plastycznych oraz wierszy i piosenek związanych z tradycją zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
Zarówno rodzice, jak i dzieci, z wielkim zaangażowaniem wykonywali z papieru kolorowego wspólny łańcuch, którym udekorowano przedszkolną choinkę.
Następnie wszyscy zasiedli do stolików i przy poczęstunku odbyło się wspólne kolędowanie oraz składanie życzeń.

[nggallery id=24 images=3]

fb-share-icon

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność