29.11.2011- Andrzejkowe czary mary

Magiczne światy budzą ciekawość. Chęć zgłębiania ich tajemnic  kusi dorosłych szukających w horoskopach „prawd życiowych”. Dla dzieci wróżby są doskonałą atrakcją i okazją do wspólnej zabawy. Nic dziwnego, że tegoroczna impreza andrzejkowa zgromadziła pokaźną gromadkę naszych uczestników.
Andrzejkowa zabawa odbyła się w Wigilię św. Andrzeja., tj. 29 listopada. Był to wieczór pełen czarów i magicznych rozrywek. Dzieci miały okazję „wywróżyć sobie” imię przyszłego męża, a przynajmniej dobrego kolegi. Nie zabrakło tradycyjnych wróżb jak przekładanie butów, czy oczywiście lania wosku, które wzbudziło największe zainteresowanie. Zabawę urozmaicił quiz ze słodkim poczęstunkiem. Dzieci z zapałem odgadywały wróżby, zapoznając się jednocześnie, z tymi których dotychczas nie znały. Impreza była także okazją do potańczenia. Furorę zrobił „taniec z różdżką”

[nggallery id=13 images=3]

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność