29.11.2011- Andrzejkowe czary mary

Magiczne światy budzą ciekawość. Chęć zgłębiania ich tajemnic  kusi dorosłych szukających w horoskopach „prawd życiowych”. Dla dzieci wróżby są doskonałą atrakcją i okazją do wspólnej zabawy. Nic dziwnego, że tegoroczna impreza andrzejkowa zgromadziła pokaźną gromadkę naszych uczestników.
Andrzejkowa zabawa odbyła się w Wigilię św. Andrzeja., tj. 29 listopada. Był to wieczór pełen czarów i magicznych rozrywek. Dzieci miały okazję „wywróżyć sobie” imię przyszłego męża, a przynajmniej dobrego kolegi. Nie zabrakło tradycyjnych wróżb jak przekładanie butów, czy oczywiście lania wosku, które wzbudziło największe zainteresowanie. Zabawę urozmaicił quiz ze słodkim poczęstunkiem. Dzieci z zapałem odgadywały wróżby, zapoznając się jednocześnie, z tymi których dotychczas nie znały. Impreza była także okazją do potańczenia. Furorę zrobił „taniec z różdżką”

[nggallery id=13 images=3]