Sukcesy uczestników

Sukcesy uczestników MDK w Roku szkolnym 2013/2014

Sukcesy Akademii Lolka i Bolka

Dyplom-721x1024
Maja Wilkosz z Akademii Lolka i Bolka z ul. Na Wrzosach zdobyła nagrodę w konkursie „Para buch… Wiersze Juliana Tuwima”. Do przesłuchań zgłosiło się 103 dzieci z przedszkoli z Krakowa i powiatu krakowskiego.

 

SCN_0077

Aleksandra Klimek zdobyła II miejsce w konkursie recytatorskim: ” Wiersze Heleny Bechlerowej” organizowanym przez Samorządowe Przedszkole Nr 163 w Krakowie

 

 

III-malopolski-przeglad-zielonego-smoka

24. X .2013 r. dzieci z Akademii Lolka i Bolka z Filii MDK im.K.I Gałczyńskiego w Krakowie uczestniczyły w III Małopolskim Przeglądzie Dziecięcych Zabaw Ludowych „O Zielonego Smoka”2013 organizowanym przez Centrum Kultury im. C.K. Norwida. Alibowicze piosenką „Mak” z ilustracją ruchową i zabawą „Siała baba mak” zdobyli III miejsce.

 

001Miło nam poinformować ,że TRIO ; Weronika Szych , Łucja Śmierzchalska i Kinga Lorenc z Akademii Lolka i Bolka z Filii MDK ,piosenką:”Skaczące nutki „zdobyły wyróżnienie w konkursie piosenki ze starego śpiewnika „Rodzina Tralalińskich”.

 

Sukcesy sekcji plastycznej pani Lidii Muchy

IMG_20140611_0007
IMG_20140611_0003 IMG_20140611_0004 IMG_20140611_0005 IMG_20140611_0006

Sukcesy uczestników sekcji tańca współczesnego TAW

IMG_20140611_000829 maja najstarsza grupa naszego zespołu zaprezentowała Imaginacje i Wspomnienie na XXXI Wojewódzkim Festiwalu Zespołów Artystycznych. W tym roku Festiwal został przeniesiony ze Starego Sącza do Barcic. TaW zdobył w najstarszej grupie wiekowej II miejsce.

Sukcesy uczestników sekcji Młoda Akademia TańcaIMG_20140611_0012 IMG_20140611_0013

 

Sukcesy uczestników sekcji tańca akrobatycznego Salto

Salto IMG_20140611_0009Salto IMG_20140611_0010

 

 

 

 

gr 3 „Salto”- 2 Miejsce w XXXI wojewódzki festiwal Zespołów Artystycznych im. Joachima Czecha pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Jana Golonki, Barcice 29.05.2014

gr 2 „Salto” – 3 Miejsce w w XXXI wojewódzki festiwal Zespołów Artystycznych im. Joachima Czecha pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Jana Golonki, Barcice 29.05.2014

Sukcesy sekcji plastycznej Art-Styl pani Marii Guzik

Marek Rzucid-o Michalina Grudniewska Ala Pohl Marek Rzucid-o (1) Michalina Grudniewska (1)

SEKCJA WOKALNA MDK IM. GAŁCZYŃSKIEGO – WRZOSY

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PIOSENKI WYGRAJ SUKCES

Organizator: Tarnobrzeski Dom Kultury / Centrum Kultury św. Jadwigi

Ćwierćfinały  – eliminacje wstępne (zasięg powiatowy):

Wyróżnienia: Małgorzata Pawlik, Aleksandra Pawlik
Nominacje do półfinału: Małgorzata Frey, Weronika Foryś

Półfinał – eliminacje regionalne (zasięg wojewódzki):

Wyróżnienia: Małgorzata Frey, Weronika Foryś

KRAKOWSKI KONKURS PIOSENKI „DEBIUTY”

Organizator: MDK „Dom Harcerza”, Zasięg regionalny

Wyróżnienia: Małgorzata Frey, Aleksandra Pawlik

FESTIWAL PIOSENKI I POEZJI „PORA WIATRU”

Organizator: Klub Kultury Wróblowice / Dom Kultury Podgórze, Zasięg regionalny

W kategorii zespołów:

II miejsce:  Zespół Wokalny Domino

W kategorii solistów:

II miejsce ex aequo : Weronika Foryś i Małgorzata Frey
Wyróżnienia: Zuzanna Konopek, Małgorzata Pawlik, Zofia Pazdan

XVIII KONFRONTACJE MŁODYCH WOKALISTÓW „ROZŚPIEWANA WOLA”

Organizator:  Klub Wola Duchacka – Wschód / Dom Kultury Podgórze, Zasięg regionalny

W kategorii zespołów:

I miejsce: Zespół Wokalny Domino

W kategorii solistów młodszych:

I miejsce: Aleksandra Pawlik
II miejsce : Zofia Pazdan
III miejsce: Weronika Foryś

W kategorii solistów średnich:

I miejsce: Małgorzata Frey
II miejsce: Zuzanna Konopek
Wyróżnienie: Małgorzata Pawlik

KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ „SINGING KIDS”

Organizator:  MDK „Dom Harcerza”, Zasięg regionalny

Wyróżnienie: Zuzanna Konopek

 XXXI WOJEWÓDZKI FESTIWAL ZESPOŁÓW ARTYSTYCZNYCH IM. JOACHIMA CZECHA W STARYM SĄCZU

Organizator:  Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu, Zasięg wojewódzki

I miejsce: Zespół Wokalny Domino

 

Sukcesy uczestników MDK w Roku szkolnym 2012/2013

Sukcesy uczestników sekcji plastycznej pani Marii Guzik

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Ikony pop kultury” MDK – Wrocław
Karol Kogut –III nagroda

Miejski konkurs rękodzieła „Marcowe koty” – Centrum Młodzieży – Kraków
Paulina Puszkarz – wyróżnienie

Biennale twórczości plastycznej dzieci i młodzieży – MDK Oświęcim
Emilia Świątek – nagroda
Anna Witkowska – nagroda
Aleksandra Trześniowska – nagroda
Jarosław Drab – wyróżnienie
Emilia Moczan – wyróżnienie
Natalia Grabowska – wyróżnienie
Joanna Bokwa – wyróżnienie
Oraz 5 prac zakwalifikowanych do wystawy.

Regionalny konkurs plastyczny „Moje miejsce za 100 lat” – Teatr Groteska w Krakowie.
Nagroda specjalna dla sekcji w formie warsztatów.

IX ogólnopolski konkurs plastyczny „Mój Brzechwa” – MDK Dom Harcerza –
ul. Lotnicza 1, Kraków.

Emilia Gruszczyńska – I nagroda
Dyplom uznania dla sekcji za wysoki poziom artystyczny prac.
Oraz 2 prace zakwalifikowane do wystawy.

XIII Ogólnopolski konkurs plastyczny „Człowiek w ruchu” MDK
i Starostwo Powiatowe w Pabianicach

Joanna Bokwa – wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Grafika młodych” – MDK Dom Harcerza –
ul. Lotnicza 1, Kraków.

Alicja Pohl – wyróżnienie
Katarzyna Majtyka – wyróżnienie


Sukcesy sekcji plastycznej pani Lidii Muchy

III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Ikony popkultury” Wrocław
Katarzyna Kożuch – 1 nagroda

X Wojewódzki Przegląd Plastyczny „ANIOŁ” Nowy Sącz
Julia Dziubka – nagroda
Krystian Stryszowski – nagroda
Bartosz Blicharski – nagroda

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ANIOŁ” DK Dorożkarnia Warszawa
Ania Dziedziniewicz – wyróżnienie
Kamila Dziubka – udział w wystawie
Helenka Piwowarczyk – udział w wystawie
Helenka Gawlik – udział w wystawie

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Ptaki w mieście – wspólna przestrzeń” Warszawa – Ośrodek Rehabilitacji Ptaków Chronionych PTASI AZYL
Radosław Rojek – nagroda

Wojewódzki konkurs Plastyczny „Ogród piękna, dobra i radości” Nowy Sącz
Adam Wilk – nagroda
Małgosia Sołtys – wyróżnienie

XV Biennale Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Oświęcim
Adamowska Emilia – nagroda
Adam Wilk – nagroda
Joanna Madejczyk – nagroda
Krystian Stryszowski – wyróżnienie
Radosław Rojek – wyróżnienie
Bartłomiej Ogiegło – wyróżnienie
Magdalena Wróbel – wyróżnienie

Konkurs lokalny na najpiękniejszą „Palmę wielkanocną”
Mikołaj Sioma – nagroda
Dominika i Krzysztof Szulc – nagroda
Oliwia Dziubka – nagroda
Bartek Ogiegło – wyróżnienie
Laura Malinowska – wyróżnienie
Kasia Wierzbowska – wyróżnienie


Sukcesy uczestników sekcji tanecznej Młoda Akademia Tańca pani Agnieszki Jastrzewskiej


Sukcesy uczestników sekcji tańca baletowego „Piruet” pani Swietłany Olszak


Sukcesy uczestników sekcji tańca akrobatycznego „Salto” pani Magdaleny Bialik


Sukcesy uczestników sekcji tańca współczesnego TaW pani Justyny Dmytrzak


Sukcesy uczestników sekcji judo pana Pawła Maśleja

WARSAW OPEN /28–29.09.2012 – WARSZAWA/
Daniel Nowak – VII miejsce

XVI Miedzynarodowy Turniej Judo /06.10.2012 ZAKOPANE/
Mikołaj Boron – II miejsce
Daniel Nowak – III miejsce

Turniej Towarzyski Judo /21.10.2012 BOCHNIA/
Daniel Nowak – II miejsce

Otwarte Mistrzostwa Małopolski Młodzików /27.10.2012 MYSLENICE/
Mikołaj Boron – I miejsce
Konrad Bora – VI miejsce

Krakowskie Igrzyska Judo Dzieci /17.11.201