O Sekcji Języka Angielskiego Agnieszki Nowak

O Sekcji

Zajęcia prowadzone są w grupach dziecięcych (grupy I, II, III) i młodzieżowych (grupy IV, V, VI) na różnych poziomach zaawansowania. We wszystkich grupach stosowane podręczniki kreślą jedynie ramowy zakres materiału, będący punktem wyjścia do dalszych wędrówek językowych, których granice wyznaczane są potrzebami uczniów. Indywidualne podejście do każdego ucznia oraz przyjazna atmosfera na zajęciach sprawiają, że nauka języka angielskiego staje się przyjemnością, a wiedza sama „wchodzi” do głowy.

Agnieszka Nowak

Wykształcenie:
magister filologii angielskiej – Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie

Pedagog z sześcioletnim stażem w pracy z dziećmi, prowadząca zajęcia z pasją i zaangażowaniem. Cieszący się dużą sympatią swoich uczniów, którzy chętnie uczęszczają na zajęcia osiągając dobre wyniki w nauce języka. Prywatnie uwielbia gotować oraz czytać zajadając się swoimi wypiekami.

Harmonogram 2017/2018