NOWY ROK SZKOLNY – ZACZYNAMY ZAJĘCIA JUDO !!!

Witamy w kolejnym roku szkolnym 🙂 . Od poniedziałku 11 września rozpoczynamy zajęcia judo. Poniżej harmonogram zajęć:

GRUPA 1 – WTO i CZW 15.50 – 16.35 (T. DŁUGOSZ)

GRUPA 2 – WTO i CZW 15.00 – 15.45 (T. DŁUGOSZ)

GRUPA 3 – WTO i CZW 16.40 – 18.10 (T. DŁUGOSZ)

GRUPA 4 – PON i ŚRO 17.00 – 18.30 (P. MAŚLEJ)

GRUPA 5 – PON i ŚRO 18.35 – 20.05 (P. MAŚLEJ)

Wymagania związane z treningiem:
  • Strój – sportowy najlepiej z długimi rękawami i nogawkami bez zamków. Judogi (strój do judo) obowiązkowy dopiero od grupy 3 (wcześniej, jeśli ktoś ma może przychodzić w nim na zajęcia), obuwie do przebranie i chodzenia po szkole, do łazienki. Ćwiczymy boso na macie tylko w wyjątkowych sytuacja za zgodą trenera w skarpetkach.
  • Zgoda rodziców na trenowanie (druk poniżej w załączniku).
  • Zgoda lekarza rodzinnego (zaświadczenie o braku przeciwwskazań) na udział w zajęciach ogólnousprawniających (dla grup 1, 2 i 3). Grupa 4 i 5 badania sportowo lekarskie !!! Należy udać się ze skierowaniem od lekarza pierwszego kontaktu do przychodni sportowo lekarskiej. Wykonane tam badania ważne są przez 6 miesięcy. Uwaga na terminy we wrześniu – są długie, trzeba jak najszybciej zarejestrować dziecko.
  • Ubezpieczenie NNW – suma ubezpieczenia 3000 zł firma UNIQA, składka 28 zł na rok – JEST TO UBEZPIECZENIE OBOWIĄZKOWE (ustawa o sporcie z 2010 r.). Uczniowie SP nr 55 w ramach współpracy szkoły z klubem mają  w szkole ubezpieczenie rozszerzone o zajęcia judo. W związku z tym nie trzeba dostarczać żadnych zaświadczeń – trenerzy otrzymają zbiorczą listę z sekretariatu szkoły. Zatem uczniowie SP nr 55 nie opłacają dodatkowego ubezpieczenia. Pozostali wpłacają kwotę 28 zł trenerom.

ZGODA LEKARZA, ZGODA RODZICÓW, OPŁATA UBEZPIECZENIA DO 30.09.2017!!! PO TEJ DACIE DZIECKO NIE BĘDZIE MOGŁO ĆWICZYĆ PODCZAS ZAJĘĆ – BĘDZIE SIEDZIAŁO W SALI NA ŁAWCE!!!

Prosimy także o wpłaty na rzecz Rady Rodziców działającej przy MDK 🙂

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!