Murzasichlański alfabet, czyli zimowe warsztaty taneczne grupy RELEVE

A-tmosfera – świetna. Bożenka – pani  Kierownik – niezastąpiona! C-hiaranzana – renesansowy taniec, przez tancerki z Releve, bardzo przyzwoicie opanowany! D-użo śmiechu – każdego dnia! Polecamy!!! Ela – szefowa grupy białostockiej- opiekuńcza i serdeczna. Fascynacja  tańcem – nieokiełznana. Gubałówka – kolejką, ale zdobyta!   H-alny – oj, dał nam popalić. Ileż to wspomnień przywieźliśmy, Ile układów, Ile nowych przyjaźni…
J-edzenie -przepyszne, w ogromnych ilościach. Krupówki –  jakże przez tancerki z Releve oczekiwane! Labirynt lodowy  – wyszliśmy cali i zdrowi!!!Świetna zabawa, choć… Ł-atwo– nie było… Miło – ulubione słowo naszej gospodyni pani M-arysi. Następny roztańczony  wyjazd już w planach. Opona – kto nigdy na niej z górki nie zjeżdżał nie wie co traci!! Polecamy spróbować. Pod Reglami ścieżka – troszkę oblodzona i oj… dla niektórych dużo za długa. Rwetes na hasło „ kontrola czystości” – nieprawdopodobny! S-zymanowski – nazwisko zapamiętane, Muzeum w Willi Atma – kameralne i urocze. Tatry-  Ośnieżone, w blasku słońca – cudowne!!!!   UZiomka – nasz ośrodek, duży i przestronny! Warsztaty – twórcze (klasyka, barok, modern), udane i bardzo owocne.  Zamek lodowy pod Wielką Krokwią – ze wszystkich stron obfotografowany.
Ż-ałujemy, że tak krótko!!!