Finał projektu Uczeń Obywatel

7 czerwca 2015 roku w Sali Obrad Urzędu Miasta Krakowa odbyły się finały spotkań projektu edukacyjnego Uczeń – Obywatel, w czasie których wręczono nagrody laureatom Konkursu o Samorządzie Krakowskim.

W kategorii szkoły podstawowe – I miejsce zdobyła Urszula Siedlecka ze Szkoły Podstawowej nr 61, a w kategorii szkoły ponadgimnazjalne – I miejsce zdobyła Angelika Blak z XXV Liceum Ogólnokształcącego im. S. Żeromskiego Laureatom konkursu nagrody wręczyli – Przewodniczący Rady Miasta Krakowa – Bogusław Kośmider, Przewodnicząca Komisji Edukacji – Barbara Nowak oraz vice przewodnicząca Komisji Edukacji – Marta Patena. Na spotkaniu tym swoje działania zaprezentowała Młodzieżowa Rada Miasta Krakowa II kadencji.