Dni Prokocimia 2015

W niedzielę 21.06. 2015 odbyły się kolejne Dni Prokocimia, czyli impreza plenerowa w Parku Jerzmanowskich przy (o dziwo!) pięknej pogodzie. Na scenie pojawiły się zespoły z naszego MDK oraz goście z przedszkoli w Dobczycach i Mogilanach, a także zespół teatralny ze Szkoły Podstawowej nr 61. O godzinie 16.00 odbyło się uroczyste wręczenie Medalu Zasłużony dla Prokocimia i Stypendiów Edukacyjnych. W tym roku Medal z rąk Prezydenta Jacka Majchrowskiego odebrał Roman Rozlachowski – Prezes Towarzystwa Przyjaciół Prokocimia, przewodniczący Rady Dzielnicy XII pierwszej kadencji. Stypendium Edukacyjne im. E. i A. Jerzmanowskich otrzymali: Kinga Kmiecik i Michał Jasrzębski z Gimnazjum O.Jezuitów im.Św.Stanisława Kostki, a Stypendium Stowarzyszenia Nowy Prokocim otrzymała uczennica SP 117 Wiktoria Chmaj.  Profesor Stefan Dousa otrzymał Medal Dzielnicy XII.